מעיין בבוסתן - עין בוסתן - אקרובאלנס - ומציאת איזון
sign
זורעים זרעים של תקוה ושלום
  עברית| English| français|  عربي| Nederlands| Deutsch|
קרקס בעין בוסתן  |  
Home >> הורים מספרים >> אקרובאלנס - ומציאת איזון
 
ביום שני, יום הזיכרון , הייתי בבית הספר בכדי להעביר לילדים שיעור אקרובלאנס. ראיתי סדר יום ברור ומובנה,  את הדרך בה מתמודדים אמיר , חסנה וסיביל   מול הקשיים בכיתה , בצורה מעוררת התפעלות ועם המון כבוד לילד ולסובב אותו. התחלנו את השיעור לאחר שהילדים סיימו את המסלול והתחממו .התחלנו בתרגילי שלישיות , עבודה מאד מורכבת ובסיסית להתחלת עבודה, הילדים צריכים להיות מאד ממוקדים ולסמוך אחד על השני.
לאחר מכן , ביצענו  סדרה של תרגילי זוגות ולסיום , אמיר ואני עשינו לילדים תרגילים עם המון כיף והנאה .
 
 המדהים בכל תהליך העבודה ,שהילדים נרתמו בכל מאודם ,למרות שזה היה מורכב בהתחלה. הילדים  למדו תרגילים הכוללים : הקשחה והרפיית הגוף, לבטוח בחבר וגם לתמוך ולעזור בצורה אינטנסיבית לאורך כל השיעור , גמישות ועוד... ועשו את התרגילים בעשייה חיובית מאד.
 
כמו כן ,באותו יום נשמעה צפירה -  לפני כן אמיר הכין את הילדים והסביר להם את משמעות הצפירה בשבילו , וכל אחד מהילדים יכל לבחור אם לעמוד או לשבת , העיקר לכבד את האחר. לאחר הצפירה , הילדים יכלו להביע את רגשותיהם לגבי הצפירה ולגבי אירועים שחוו ושקשורים לזיכרון.
 
בסוף היום, סטפני הובילה את הילדים לעבר הלימודים בכיתה , בצורה מובנית .
לסיכום , רציתי להודות לכל צוות עין בוסתאן על העבודה המרובה שהם משקיעים בכל תלמיד ותלמידה למרות הקשיים היום יומיים ולמרות האתגרים הסביבתיים כשברקע ,הקמת בית הספר ומיסוד של הגן.
 
 אני מרגיש צורך לומר תודה רבה ולהביע את הערכתי על המקום בו ילדינו לומדים עם המון אהבה והמון תשומת לב ליחיד בתוך הקבוצה . 


מושיק 
 
Date & Time
 מעיין בבוסתן (עין בוסתן) חילף אום ראשד, בוסמת טבעון
כתובת לדואר: ת.ד 206, קרית טבעון  36011 

 Tel 972-53-3657027  Fax 972-4-9833688 
info@ein-bustan.org